Бiздiң чемпиондар

Республикалық және Жоғары Спорт шеберлігінің мектебіне берілді : 2015 ж. берілді :   ШҚО «Спорттың қысқы түрлері бойынша ЖСШМ» — 25 спортшы, РЖСШМ – 10, «РММИОРК» РММ – 28, ШҚО СДБМИ КММ – 10.

2016 жылы:  ШҚО «Спорттың қысқы түрлері бойынша ЖСШМ» — 20 спортшы, РЖСШМ – 10, «РММИОРК» РММ – 20, ШҚО СДБМИ КММ – 10 беру жоспарланды.

-ҚР Спорт шеберлігіне үміткер нормативін тапсырғандар –

2015 ж. – СШҮ — 14  спортшы, 1 дәреже  – 12.

2016 ж. – СШҮ – 14  спортшы, 1 дәреже – 30,  СШ- 1
Дайындалды:

ХССШ  — 0  спортшы.

СШ –      1   спортшы:
Люфт Иван – 1998 т.ж. — шаңғы спорты.

СШҮ –  15  спортшы:

  1. Ангелина Хайбулина – 2000 т.ж. – шаңғы спорты.
    2. Владимир Удилов – 1999 т.ж. – шаңғы спорты.
    3. Николай Немцев – 1999 т.ж. – шаңғы спорты.
    4. Радик Каирбеков – 1997 т.ж. – биатлон
    5. Алина Зуева – 2001 т.ж. – шаңғы спорты.
    6. Анастасия Маврина — 1999 т.ж. – шаңғы спорты.
    7. Ахат Каматаев – 1997 т.ж. – шаңғы спорты.
    8. Екатерина Гурьянова 2001 т.ж. – шаңғы спорты.
    9. Виктория Михайлова 2003 т.ж. – фристайл.
    10. Вероника Михайлова 2005 т.ж. – фристайл.
    11. Максим Емельянов 2004 т.ж. – фристайл.
    12. Анастасия Максимова 2003 т.ж. – фристайл.
    13. Анастасия Ларионова 2006 т.ж. – фристайл.
    14. Торемурат Насетов – 1997 т.ж. – шаңғы спорты
    15. Данил Сикета 2003 т.ж. – тау шаңғысы.
    Спорт түрлері бойынша барлығы: шаңғы спорты – 8, фристайл- 5, биатлон – 1, тау шаңғысы — 1

1 дәреже – 30 спортшы:

  1. Игорь Иванов 2003 т.ж. – шаңғы спорты.
    2. Ольга Хлюпина 2005 т.ж. – шаңғы спорты.
    3. Данил Потапов 2002 т.ж. – шаңғы спорты.
    4. Илья Данилкин 2005 т.ж. – шаңғы спорты.
    5. Роман Зелепукин 2004  т.ж. – шаңғы спорты.
    6. Сергей Нетесов 2002 т.ж. – шаңғы спорты.
    7. Захар Потапов 2003 т.ж. – шаңғы спорты.
    8. Сергей Лисневский 1999 т.ж. – шаңғы спорты.
    9. Артем Афанасьев 2003 т.ж. – шаңғы спорты.
    10. Игорь Хрунин 2002 т.ж. – шаңғы спорты.
    11. Екатерина Сибирякова 2002 т.ж. – шаңғы спорты.
    12. Диана Сидорина 2002 т.ж. – шаңғы спорты.
    13. Иван Кайгородов 2004 т.ж. – тау шаңғысы.
    14. Данил Сикета 2003 т.ж. – тау шаңғысы.
    15. Ян Кузьмин 2005 т.ж.  – фристайл.
    16. Федор Бугаков 2004 т.ж.  – фристайл.
    17 . Григорий Перелыгин 2003 т.ж. – биатлон.
    18. Ксения Сивцева 2004 т.ж. — тау шаңғысы.
    19. Андрей Гурьянов 2003 т.ж. — тау шаңғысы.
    20. Тимур Скаков 2003 т.ж.  — биатлон
    21. Николай Русаков 2004 т.ж.  — биатлон
    22. Альдижан Жумаканов 2003 т.ж.  — биатлон
    23. Полина Зубань 2004 т.ж.  — биатлон
    24. Арина Гукай 2004 т.ж.  — биатлон
    25. Екатерина Жильникова — биатлон
    26. Кирил Замятин 2007 г.р. – сноуборд
    27. Глеб Садовников 2005 г.р. – сноуборд
    28. Кристина Каменева 2005 г.р. – сноуборд
    29. Елизавета Граф 2002 г.р. – сноуборд
    30. Алинур Жампеисов 2006 г.р. – сноуборд
    Спорт түрлері бойынша барлығы:  шаңғы спорты – 12, фристайл- 2, биатлон – 7, сноуборд – 5, тау шаңғысы – 4.

Бұқаралық дәрежелер  –  80  спортшы.